ZEPTER FINANCE

Hlavní kompetence Marshaly Insurance Broker spočívá v nezávislém, specifickém a komplexním přístupu k finančnímu poradenství.

Našim klientům, stejně jako našim konzultantům, poskytujeme nejlepší možné poradenství a know-how. Společnost Marshaly Insurance Broker se sídlem ve Švýcarsku dlouhodobě spolupracuje s největšími evropskými pojišťovnami, což nám umožňuje poskytovat rozmanité portfolio produktů.

Spolupráce s renomovanými odborníky nám umožňuje zvládnout složité výzvy specifické pro každý trh. Základním principem filozofie naší společnosti je: nezávislé, specifické a komplexní finanční poradenství šité na míru konkrétním potřebám klienta.

Se značkou Zepter jako symbolem neochvějné trvanlivosti a kvality a vysoce specializovaným odborným personálem s desítkami let zkušeností využívá Marshaly Insurance Broker svých dlouholetých znalostí a nabízí klientům jednu z nejcennějších věcí v životě: bezpečnou budoucnost.

Naše nezávislé postavení na trhu a dlouholetá spolupráce s nejznámějšími pojišťovnami na světě nám umožňuje nejen poskytovat ta nejlepší řešení, ale také vypracovat exkluzivní portfolio na míru vašim potřebám.

Obchodní filozofie společnosti Zepter je v obchodních záležitostech Marshaly Insurance Broker stále patrná. Pojištění osob a majetku, penzijní plány a zdravotní péče jsou pro klienty vždy choulostivými tématy a v minulých letech byl finanční trh poznamenán spletí neuspokojivých nabídek.

Správná volba vyžaduje obrovské množství odborných znalostí a přehled o trhu orientovaný na budoucnost. Marshaly Insurance Broker toto vše poskytuje díky kombinaci odpovědnosti, odborných znalostí a profesionality.

POSLÁNÍ A VIZE

Posláním společnosti Marshaly Insurance Broker je co nejlépe reagovat na potřeby svých klientů v oblasti pojistných produktů a nabízet jim odborné finanční poradenství. Vedena obchodní filozofií své mateřské společnosti Zepter usiluje společnost Marshaly Insurance Broker o pozici přední makléřské společnosti na všech trzích, kde působí.

Společnost plánuje rozvoj a expanzi na další trhy, stejně jako rozšíření spolupráce s různými finančními institucemi, aby zajistila svým klientům přístup k nejlepším dostupným finančním produktům a co nejsvětlejší budoucnost.

KANCELÁŘE A BUDOVY

Společnost Marshaly Insurance Broker sídlí ve Švýcarsku a úspěšně působí v několika evropských zemích včetně Srbska, Chorvatska a Slovenska. Všude, kde podnikáme, jsme uznáváni pro své odborné znalosti a kvalitu. Kromě toho společnost vyniká také svými osobitými kancelářskými budovami, kde mají zaměstnanci k dispozici nejmodernější pracovní podmínky.