ZEPTER HOTELY

APART HOTEL BELGRADE 

Relaxujte a užívejte si v superkomfortním hotelu, který si zakládá na speciálním přístupu ke zdraví hostů a nachází se v centru města a epicentru kulturního prostředí Bělehradu. 

Vstupte do „světa Zepter“ a pozvolna objevujte Bělehrad, protože je téměř jisté, že se do něj ještě vrátíte.

První apartmánový hotel vysoké třídy, který se nachází v srdci Bělehradu, je klidnou oázou luxusu a pohodlí a představuje poslání společnosti Zepter v oblasti zdraví. V přízemí se nachází: recepce, restaurace SmartLife s rozmanitým a zdravým menu, snack bar, kde se podává snídaně formou bufetu, a aperitiv bar s bohatou nabídkou nápojů a vůní kávy Ze-presso.

Konferenční sál Zepter, který se nachází v mezipatře, je multifunkční místností vhodnou pro různá setkání. Terasa Joy-Me ve 2. patře je ideální pro akce (až pro 80 osob) pod širým nebem. Pokoje a apartmány jsou rozmístěny v 1. až 6. patře.

Fitness centrum SmartLife, ideální místo pro udržování fyzické kondice, a knihovna se nacházejí v 7. patře, stejně jako impozantní Horizon Terrace pro akce pod širým nebem, která pojme až 100 osob.

Každé apartmá a prostor v tomto hotelu nabízí jedinečný zážitek z centra Bělehradu a zároveň z oázy zdraví, krásy, luxusu a klidu.

KONTAKT:
Adresa: Terazije 10, Belgrade
Recepce: +381 11 30 63 800
booking@hotelzepter.rs
www.hotelzepter.rs

 


HOTEL VRNJACKA BANJA

Jeden z nejznámějších hotelů v bývalé Jugoslávii (bývalá Zvezda) s kouzlem starého města. Hotel v centru města láká již desítky let četné hosty z celého světa. Pod střechou tohoto hotelu se konalo velké množství akcí, což je stále platné pro budovu, která je druhým největším kongresovým místem v Srbsku.

Prostorné a pohodlné pokoje, příjemný personál a vynikající strava ukazují, proč je tento komplex již několik let oceněn zlatou medailí srbského lázeňského cestovního ruchu.

Na místě bývalého starého hotelu Zvezda, v centrální části promenády a na ploše celých 11 445 m2 se dnes nachází velkolepý hotel Zepter, jeden z největších a nejpůsobivějších hotelů ve Vrnjacké Bani.

Hotel je jedinečnou kombinací starých a nových prvků. Stará část z roku 1920 se nachází na promenádě podél řeky a její vnější architektura je chráněna zákonem jako historická památka. Nová, rozsáhlejší, část hotelu vede k souběžné promenádě, což hotelu zajišťuje perfektní polohu a dobrý přístup ze všech stran.

Hotel Zepter nabízí svým hostům různorodá zařízení: dvě restaurace (Zepter SmartLife restaurant a Crystal Hall), Zepresso Aperitif bar, letní terasu s výhledem na promenádu v rámci Zepter SmartLife restaurantu a zubní kliniku, Zepter Garden Block, otevřený prostor, kde si hosté mohou pochutnat na rozmanité nabídce jídel a nápojů.

Ze sportovních zařízení je nejatraktivnější nový krytý bazén s termální vodou (který má v letním období vlastní zahrádku s aperitiv barem), stejně jako zcela nová posilovna a sauna.

Tento hotel je také známý svým kongresovým sálem – konferenčním sálem Zepter a zasedací místností Zepter s kapacitou až 1 200 míst s možností plenárního jednání a jednání po sekcích až v pěti menších místnostech.

KONTAKT:
Adresa: Vrnjačka br.12, Vrnjačka Banja
Recepce: +381 (0)36 612-167 / +381 (0)63 664-843
Fax +381 (0)36 611-770
office@zepterhotelvbanja.com rezervacija@zepterhotelvbanja.com
https://zepterhotelvbanja.com/
HOTEL DRINA BAJINA BAšTA

Luxusní a moderní hotel Drina, vysoké třídy, se nachází v centru Bajiny Bašty (168 km od Bělehradu a 38 km od Užic), v centru městské osady Bajina Bašta-pěší zóna, v blízkosti řeky Driny, podle jejího názvu, pohoří Tara a kláštera Rača.

Budova hotelu se nachází mezi dvěma hlavními ulicemi města, spočívá na pěší zóně centra a je zasazena do honosné zeleně nedalekých parků, což činí exteriér hotelu v barevném provedení ještě zajímavějším. A v období roku bez vegetace si intenzita barev fasády z načervenalých cihel i nadále zachovává dojem v okolní krajině tohoto krásného města.

Kromě dokonalých podmínek pro aktivní a odpočinkovou dovolenou nabízí hotel Drina veškeré zázemí pro ubytování a stravování sportovců během sportovní přípravy na volných plochách a v nedaleké sportovní hale.

Vzhledem k bohatství kulturních a historických zdrojů v okolí pořádá hotel pro své hosty různé výlety národním parkem Tara, projížďku lodí po řece Drině nebo plavbu po jezeře Perućac.


KONTAKT:
Adresa: Vojvode Mišića 5; Bajina Bašta
Informace: +381 (0)31 862 451
office@zepterhoteldrina.comrezervacija@zepterhoteldrina.com
https://zepterhoteldrina.com/

VILLA DRINA

Vila Drina je zasazena do svěží zeleně vesnice Perućac, 13 km proti proudu řeky od Bajiny Bašty, na úpatí hory Tara. Nachází se v objetí dvou řek – Vrely a Driny – obě vzdálené od vily pouhých dvacet metrů. V tomto místě se do Driny vlévá řeka Vrelo, která je nejkratší v Evropě a má pouhých 365 metrů (je nazývána jako Rok), a to tak, že vytváří nádherný vodopád. Z tohoto kouzelného místa mají hosté nezapomenutelné vzpomínky na osvěžující odpočinek a zdravé zasnění za zvuku vodopádů.

Luxusní vila, postavená mezi dvěma světovými válkami, byla nedávno kompletně zrekonstruována a přeměněna na moderní hotel s 15 pokoji, s nejmodernějším vybavením a infrastrukturou a je skutečným klenotem na turistické mapě Srbska.

Při rekonstrukci se nijak nevytratil původní duch domu, pouze technické řešení – vybavení pokojů a dalších prostor – bylo modernizováno na úroveň moderního pohostinství. Od vily na západ se rozkládá jezero Perućac s krásným přírodním prostředím, kvůli kterému byla celá tato oblast podél Driny nedávno vyhlášena „zázrakem přírody číslo jedna v Srbsku“.


KONTAKT:
Adresa: Perućac
Informace: +381 (0)31 859 300 +381 (0)31 859 333
office@zepterhoteldrina.comrezervacija@zepterhoteldrina.com
https://zepterhoteldrina.com/

RESTAURACE VRELO

Restaurace Vrelo se nachází u vodopádu řeky Vrelo. Většina zahradních stolů je umístěna nad vodopádem, který dělá prostředí jedinečným. Kromě toho je řeka Vrelo na několika místech přemostěna dřevěnými terasami, na kterých jsou rovněž umístěny stoly. Celou zahradní část restaurace Vrelo pokrývají silné kmeny stromů, které vytvářejí příjemný stín i během největších letních veder. Oběd v zahradě restaurace je nezapomenutelným zážitkem a jedinečnou příležitostí k focení v pohádkovém prostředí.

Uzavřená část restaurace Vrelo má 120 míst k sezení a otevřenou terasu nad řekou. Je vhodná pro pořádání různých slavností a setkání.

KONTAKT:
Adresa: Nikole Tesle bb, Perućac
Informace: +381 31 / 859 095
office@zepterhoteldrina.comrezervacija@zepterhoteldrina.com
https://zepterhoteldrina.com/