Mezinárodní ocenění za designnternational Design Award

Jednou ze zásad, na nichž je založen můj životní styl – a věřím, že i životní styl mých nejbližších – je, že tvar předmětů denní potřeby je stejně důležitý jako jejich účel.   - Madlena Zepter 

Artzept, mezinárodní designérská soutěž založená paní Madlenou Zepter, poskytuje nejtalentovanějším mladým designérům na světě zasloužené uznání, ceny a publicitu a poskytuje jim možnost vystavovat jejich práce v luxusních obchodech Zepter po celé Evropě.

Stejně jako její sponzor, společnost Zepter International, se Artzept věnuje budování domova zítřka pro lidi zítřka. Společnost Zepter International tohoto cíle dosahuje výrobou špičkových domácích spotřebičů, které jsou navrženy tak, aby zlepšovaly zdraví a ekologické povědomí dnešních lidí. Artzept přispívá k tomuto poslání v oblasti uměleckého designu jako ke sjednocení obchodu a umění, racionálního přístupu a emocí a funkce a smyslu.

Společnost Artzept, kterou v roce 2004 založila paní Madelena Zepter, se postupně rozrůstá a dnes je považována za jednu z nejuznávanějších cen za design na světě.

Paní Zepter každoročně určuje téma soutěže a porota složená z renomovaných umělců a kritiků hodnotí práce účastníků. Soutěž je otevřena mladým, začínajícím talentům z celého světa a jejím cílem je podnítit kreativitu, zažehnout nové nápady a podpořit mimořádně talentované designéry.

Další informace a přihlášky naleznete na adrese www.artzept.com


ARTZEPT 2023


SUBLIMITY AND POWER

ArtZepter 2023