ZEPTER INTERNATIONAL ČESKÁ REPUBLIKA

VYŠŠÍ IDEÁL


"Jsme hrdí na naše produkty.
Jsme hrdí na špičkovou kvalitu, nápaditý a funkční design a pokročilé technologie.
Naše práce nás baví.
Vážíme si těch, kteří s námi spolupracují.
Za všemi našimi činy je jeden, nejdůležitější princip: vaše zdraví a krása". 
       

                                  PHILIP ZEPTER, ZAKLADATEL A PREZIDENT

Zepter International je švýcarská nadnárodní společnost založená v roce 1986 panem Philipem Zepterem.

Od svého založení se Zepter International rozrostla v globální společnost mnoha značek, která vyrábí, distribuuje a prodává exkluzivní, vysoce kvalitní spotřební zboží po celém světě, především prostřednictvím vlastní prodejní sítě a také prostřednictvím špičkových showroomů. 

To, co začalo prodejem nádobí, se za poslední tři desetiletí rozšířilo do 9 výrobních závodů, bankovních a pojišťovacích institucí, realitních podniků, zdravotních středisek a luxusních hotelů, abychom vytvořili celosvětovou Zepter Group.

VÝJIMEČNOST A TRVALÁ HODNOTA

Zepter není jen značkou ztělesňující dokonalost, ale jsme známí skutečnou vášní pro zdravý životní styl a krásu. S více než 30 lety zkušeností s vytvářením inovativních, luxusních a na zdraví zaměřených produktů se Zepter stal nezbytnou součástí životů milionů lidí po celém světě.

ZEPTER V ČÍSLECH

Společnost Zepter International zanechala svoji stopu v celosvětovém měřítku za pomoci více než 100 000 obchodních konzultantů, kteří zastupují jméno Zepter a prodali již více než miliardu produktů v 60 zemích. Využívali k tomu 400 000 metrů čtverečních kancelářských prostor. Abychom pomáhali zajistit zdravý životní styl všem naším zákazníkům po celém světě, vyrábí dnes 8 továren Zepter se sídlem v Německu, Itálii a Švýcarsku stovky prvotřídních prémiových produktů pro každodenní podporu zdraví a krásy, pro lepší, zdravější a delší život. Pro celkově zdravý životní styl.

NÁŠ BUSINESS MODEL

Jedinečný systém hodnot společnosti Zepter a důmyslný, inovativní model přímého prodeje nabízí stabilní prostředí, kde mohou obchodní zástupci neomezeně prosperovat, být kreativní a rozšiřovat svůj potenciál i potenciál společnosti. 

Jádrem naší odolnosti a trvalého růstu je v současnosti nejefektivnější plán odměňování, který nabízí v podstatě celoživotní příjem, nezávislou finanční svobodu pro každého, kdo bude srdcem i duší společnosti, konzultantům a partnerům Zepter a všem našim podporovatelům. Žijte lépe. Mise Žijte déle.

VIZE

Naše produkty vyjadřují naši vizi budoucnosti, kde odkaz poskytuje nápady pro vývoj technologií zítřka.

Stále se ženeme dopředu, protože víme, kam chceme jít a víme, jak a kdy se tam dostat. Jsme v čele, protože neustále hledáme nové medicínsky a vědecky podložené poznatky v oblasti zdraví a krásy.”

Philip Zepter, zakladatel a prezident

Pan Philip Zepter je nejen zakladatelem společnosti, ale také zakladatelem filozofie Zepter – filozofie zdravého životního stylu a dokonalosti, jejímž cílem je zachování zdraví současných i budoucích generací a řešení ekologických problémů.

Vše začalo velkým a ambiciózním podnikatelským záměrem: láskou k lidstvu a vášní pro úspěch. Na těchto základech byla společnost Zepter založena a i po 35 letech se stále snažíme se stejnou touhou plnit své poslání.

NAŠE POSLÁNÍ – VAŠE ZDRAVÍ!

Naším posláním je umožnit lidem, aby se o sebe sami starali – aby se uzdravili, byli zdraví a zůstali zdraví tím, že převezmou odpovědnost za své každodenní zdraví a zdraví těch, které mají rádi. Podporujeme každého tím, že poskytujeme účinná, pohodlná a inovativní zdravotní řešení pro léčbu nemocí a zlepšení života: čistou vodu a vzduch, přípravu zdravých potravin a léčebné lékařské hypersvětlo. Dnes, více než kdy jindy, potřebuje každý naše výrobky, protože Mise zdraví společnosti Zepter je zřejmým řešením, které přináší zásadní kvalitu do vašeho života.

Tato celosvětová kampaň na ochranu života je jedinečně komplexní a zahrnuje trvalé vzdělávání a zaměstnávání nových generací odborných manažerů, výrobu a distribuci špičkových regeneračních produktů, stejně jako analýzy a plánování a distribuci rozmanitých finančních a pojišťovacích služeb.

"Úspěch je normálním výsledkem souhry zdravého těla a zdravého ducha. Abychom byli zcela zdraví, musíme uvolnit většinu svého duševního a fyzického potenciálu. Tento druh zdraví je konečným úspěchem, protože je předpokladem pro všechny ostatní. Pro člověka, který ho dosáhne, neexistují žádná omezení.”  - Pan Philip Zepter

NAŠE INSPIRACE

Všechny produkty Zepter představují trvalou hodnotu a nabízejí kompletní řešení pro zdravý životní styl. Produkty Zepter, které se opírají o soustavný vědecký výzkum a technologický vývoj, jsou inspirovány zázrakem lidského života a jeho obrovskými možnostmi transformace.

Na základě starověkých znalostí vládne našemu světu 5 základních prvků: světlo, voda, vzduch, jídlo a spánek. Na nich jsou založeny hlavní produkty společnosti Zepter:

  • Lékařsky certifikovaný terapeutický systém BIOPTRON Hyperlight
  • Špičkové systémy pro čištění vody a vzduchu
  • Světově proslulá a bezkonkurenční řada nádobí Masterpiece
  • Smart Sleep System

Společnost Zepter vybudovala bezpečný most mezi lidstvem a přírodou a díky široké nabídce špičkových výrobků, které mění život, nás podněcuje ke zdravému životu. Vyvíjíme inovativní výrobky, jejichž jedinečné technologie vycházejí z objevů oceněných Nobelovou cenou, jsou chráněny více než 700 patenty a vyráběny pomocí nejmodernějších výrobních postupů.