JEMNÝ DOTEK ČISTÉ VODY

JAK UDRŽET SVOU PLEŤ HLADKOU A VLASY HEDVÁBNÉ A MĚKKÉ PO SPRCHOVÁNÍ?

Snadno, s unikátní sprchou Lotus, která obnoví zářivost vaší pokožky a odstraní všechny nečistoty z potrubí pomocí vícenásobného filtračního systému.

K dokonalé péči o vlasy a pokožku můžete použít nejlepší dostupné kosmetické produkty, ale i přes to se výsledky nedostaví. Proč? Protože nejdůležitějším prvkem je voda.

Čištěná voda dodává lesk a záři vašim vlasům a pokožce, ale také výrazně ovlivňuje vaše zdraví. Vystavení působení chlóru a olova může vést k neurologickým onemocněním. Při sprchování čištěnou vodou jsou odstraněny veškeré nečistoty a mikroorganismy, které jinak poškozují náš imunitní systém.

Showering with Lotus Shower Head

UDĚLEJTE CHYTRÉ ROZHODNUTÍ PRO VÁS A SVOU RODINU

Bohužel ne v každé domácnosti se nachází voda ve své nejčistší formě.

Voda způsobuje korozi olova nacházejícího se v potrubí. Tento kov je následně obsažen ve vodě, kterou používáte. Voda, jíž se sprchujete, obsahuje těžké kovy, fluor, chlór a další chemikálie a nečistoty. Sprchováním se těmito prvky kontaminuje naše tělo přes kůži, největší lidský orgán.

Vícenásobný filtrační systém Lotus eliminuje negativní účinky tvrdé vody. Odstraňuje rez a nečistoty, díky čemuž je voda čistá, měkká a zdravější. Navíc jeho extra vitaminový filtr obsahující vitamin C pečuje o vaši pokožku a dodává jí speciální lesk.

Showering with Lotus Shower Head

SPRCHOVÁ HLAVICE LOTUS – VÍCENÁSOBNÝ SYSTÉM FILTRACE

  • Sedimentové filtry odstraňují těžké kovy.
  • Filtr s vitamínem C působí jako antioxidant, díky kterému je naše pokožka zdravá a hladká a vlasy lesklé a hebké.
  • Sprchování se sprchovou hlavicí Lotus pomáhá předcházet kožním vyrážkám, svědění a šupinatění pokožky hlavy.
  • Filtry šetří vodu a zároveň poskytují 2–3x vyšší tlak než voda z běžné sprchy díky téměř 280 mikrootvorům ve sprchové hlavici.
  • Vitamínový filtr odstraňuje chlór, další chemikálie a znečišťující látky s 99,9% antibakteriální účinností a zanechává příjemnou a osvěžující citrusovou vůni.

Systém sprchových hlavic Lotus je nejen prospěšný vašemu zdraví, ale také zachraňuje jediný domov, který máme – planetu Zemi!

Lotus_Shower_head1_CZ

Lotus_shower_head_3_CZ