marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Jak nakoupit
 
Nacházíte se v: DOMŮ / Jak nakoupit
Velikost textu | A | A | A

JAK NAKOUPIT  

Objevte tajemství výrobků Zepter

Vysoce kvalitní výrobky společnosti Zepter, jejichž účelem je prosazovat zdravější životní styl, jsou nabízeny zákazníkům zejména formou přímého prodeje, ale je možné je zakoupit také v exkluzivních prodejnách, které se nacházejí ve více než 60 zemích po celém světě.

On-line nákup

Internetové stránky společnosti Zepter poskytují vyčerpávající přehled o všech výrobcích a jejich benefitech. Kvalita, funkčnost a výhody, které ve svém důsledku přispívají ke zlepšení životního stylu, jsou zde vysvětleny do všech podrobností, takže zákazníci jsou plně informováni a mohou se rozhodnout k nákupu toho správného výrobku, jenž bude plně odpovídat jejich potřebám. On-line nakupování na našich webových stránkách je jednoduché, stačí jen jednou KLIKNOUT!Přijďte na prezentaci

Výrobky Zepter představují kompletní řešení pro zdravý životní styl a pomáhají vám tak učinit váš život zdravější a šťastnější.

Prezentace Zepter nabízí jedinečný způsob, jak vy osobně můžete zlepšit svůj životní standard. Rozmanité benefity výrobků Zepter jsou vysvětleny krok za krokem našimi proškolenými, profesionálními konzultanty, a to v prostorách našich poboček či kanceláří, nebo v pohodlí vašeho domova.

Vidět – slyšet – dotknout se: jednoduchý způsob, jak poznat výhody výrobků Zepter

Vidět – exkluzivní životní styl Zepter
 • Tým designérů společnosti Zepter pracuje na tom, aby tvary našich výrobků byly estetické a vynikaly krásou.
 • Vysoký standard kvality a excelentní dílenské zpracování.
 • Naše výrobky jsou inspirovány zázrakem lidského života a jeho nezměrnými možnostmi.

Slyšet – o Zepter výhodách
 • Objevte tajemství zdravějšího a delšího života.
 • Poznejte všechny benefity výrobků Zepter s reprezentanty naší společnosti.
 • Poznejte všechny výhody, které přinášejí výrobky Zepter vašemu zdraví.
 • Naučte se výhody efektivně využívat.
 • Objevte možnosti výrazné úspory energie, peněz a času, které získáte zakoupením výrobků Zepter.

Dotknout se – Zepter kvality
 • Poznejte vysoce kvalitní materiály Zepter
 • Zepter produkty jsou vyráběny zejména v 8 továrnách Zepter v Evropě.
 • Výroba v evropských továrnách zaručuje nejvyšší kvalitu a standardy výroby.
 • Výrobky Zepter jsou navrhovány tak, aby vám vydržely po celý život.
 • Vysoká technologická kvalita se snoubí s excelentním řemeslným zpracováním.

Vyzkoušejte Zepter produkty
Když vyzkoušíte výrobky společnosti Zepter, poznáte také výhody, které vám jejich používání přináší, a váš životní styl se navždy promění. Naši reprezentanti vám předvedou jejich obsluhu a vysvětlí, jak je začlenit do vašeho každodenního života. Naše výrobky jsou dokonalé v každém směru, a jakmile je jednou vyzkoušíte všemi svými smysly, váš život se promění k lepšímu. Více než 80 milionů lidí po celém světě každý den objevuje a zakouší všechny výhody, které přináší jejich zdraví používání výrobků Zepter.

Prezentace Zepter poskytují hostiteli jedinečnou možnost sdílet společně se všemi účastníky jedinečný zážitek, který prezentace přináší, a navíc je za její uspořádání odměněn hodnotným dárkem. OBJEDNEJTE SE NA PREZENTACI


Zepter obchody

Obchody společnosti Zepter se nacházejí na nejluxusnějších třídách předních světových měst. Vstupte dovnitř a objevte svět luxusu a elegance. Tyto obchody jsou výstavní skříní výjimečných výrobků společnosti Zepter, které vynikají moderním designem, a kulturními centry představujícími vize a záměry moderního designu.

Obchod Zepter s kosmetickým salonem - Praha 1

Adresa: Spálená 112/55, 110 00 Praha 1 - Nové Město.
Tel.: 221 990 804 nebo 221 990 803

Otevírací doba:
Po 9:00 - 18:30 hod.
Út 9:00 - 17:00 hod.
St 9:00 - 19:00 hod.
Čt 9:00 - 17:00 hod.
Pá 9:00 - 16:00 hod.
Sphere card

Reprezentační prodejna Zepter je setkávací místo pro obchodní konzultanty i zákazníky
 • pultový prodej, příjem platebních karet VISA, MasterCard, Maestro
 • příjem splátek
 • sepisování kupních smluv
 • vyřizování reklamací (na recepci 9:00 - 17:00 hod.)
 • prezentace výrobků a různá společenská setkání

VSTUPTE A NA ZÁKLADĚ VLASTNÍ ZKUŠENOSTI POZNEJTE FILOZOFII ZEPTER


příjem platebních karet VISA, MasterCard, Maestro

příjem platebních karet VISA, MasterCard, Maestro

Zepter obchod
Zepter obchod
Zepter obchod
Zepter obchod


Prodávající ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. v souladu s ustanovením §14 zákona o ochraně spotřebitele č. 634/1992 Sb. tímto informuje kupujícího (spotřebitele) o možnosti mimosoudně řešit případné spory mezi prodávajícím a kupujícím (spotřebitelem) – tzv. spotřebitelské spory. Věcně příslušným subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů pro výrobky prodávajícího je Česká obchodní inspekce. Na jejích webových stránkách jsou uveřejněna pravidla pro postup při mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (ADR) a formulář na zahájení řízení.

Kontaktní údaje:   
Česká obchodní inspekce   
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15, 120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz