marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Ve světě
 
Profil společnosti
Vize
Mise
Obchody
Budovy
Výroba
Továrny
Ocenění a certifikáty
Zepter Finance
Zepter země
Nacházíte se v: DOMŮ / Zepter ve světě
Velikost textu | A | A | A

ZEPTER WORLD

PROFIL SPOLEČNOSTI

Žijte lépe. Žijte déle


Zepter International je celosvětová společnost, která vyrábí a po celém světě prodává a distribuuje exkluzivní spotřební zboží té nejvyšší kvality, a to zejména formou přímého prodeje a také prostřednictvím reprezentativních prodejen.

Společně s Zepter Finance Holding AG, finanční, bankovní a pojišťovací společností, tvoří část skupiny Zepter Group.

Hned po svém založení nastavila společnost Zepter International velmi vysoký standard kvality a stala se nedílnou součástí životů milionů lidí po celém světě.

Každých 10 sekund začne někde na světě nová prezentace výrobků Zepter, jelikož naše společnost působí ve více než 60 zemích na 5 kontinentech.

Zepter International vlastní 8 závodů ve Švýcarsku, Německu a Itálii a rozloha jejích obchodních prostor na předních světových adresách činí 320 000 m2.

Posledních 30 let bylo velmi úspěšných, protože se celosvětově více než 80 000 000 lidí stalo spokojenými uživateli Zepter výrobků.

V České republice letos slaví společnost Zepter International 29. výročí svého působení, byla založena v říjnu roku 1991.

Nejen Zepter vize, špičková kvalita, inovativní výrobky a jedinečný prodejní systém, ale také více než 100 000 zaměstnanců a obchodních konzultantů po celém světě přispívá k úspěchu společnosti Zepter. Zepter se pyšní svými skvěle vyškolenými, vysoce motivovanými a inspirujícími manažery a konzultanty, kteří pracují na celosvětové misi zdraví a krásy:

Žijte lépe. Žijte déle

 

VIZE

Vyšší ideál

„Jsme hrdí na naše výrobky.
Jsme hrdí na jejich vynikající kvalitu, neobyčejný design a na naši vyspělou technologii.
Máme radost ze své práce.
Vážíme si těch, kteří s námi pracují.
Za veškerými našimi činy stojí jedna zásada, ta nejdůležitější: vaše zdraví a vaše krása.“
Philip Zepter, prezident společnosti Zepter International

Prezident společnosti Zepter International pan Philip Zepter je nejen zakladatelem firmy, ale i autorem filozofie Zepter, tedy filozofie zdravého života a dokonalosti, která má za cíl starat se o zdraví naší generace i generací budoucích a chce pomáhat řešit ekologické problémy.

Pan Philip Zepter je vizionářem, který vede svou společnost úspěšnou a pevnou rukou po více než 20 let. Neexistují pro něj žádné překážky, jen nové, vyšší cíle. To je důvodem nepřetržité prosperity a úspěšnosti společnosti Zepter International.
 

Philip Zepter, prezident společnosti Zepter International


MISE

Skupina Zepter Group – globální ochránce života

Mise zdraví společnosti Zepter probíhá na pěti kontinentech. Každým rokem nepřetržitě zlepšuje kvalitu života milionů lidí po celém světě. Tato globální kampaň na ochranu života je nevídaně komplexní a sestává z nepřetržitého vzdělávání a zaměstnání nových generací specializovaných manažerů, z výroby a distribuce vysoce kvalitních obnovitelných výrobků, jakož i z analýz, plánování a poskytování různých finančních a pojišťovacích služeb.
Tato ušlechtilá mise má původ ve skvělé myšlence pana Philipa Zeptera, jenž vždy inspiroval pracovníky společnosti Zepter International na celém světě k tomu, aby se z dlouhodobého hlediska věnovali ochraně svého zdraví a zdraví svých blízkých, aby činili lidi kolem sebe šťastnější, aby si neustále rozšiřovali své obchodní znalosti a vědomosti a zvyšovali svou úroveň. Miliony lidí si používáním výrobků a služeb Zepter v každodenním životě upevnily své zdraví a staly se spokojenějšími a stovky tisíc osob naplnily tím, že uplatňovaly jedinečný systém Zepter zaměřený na úspěch, své obchodní i osobní ambice.

„Úspěch je normální výsledek součinnosti zdravého těla a zdravého ducha. Na to, abychom byli zcela zdrávi, musíme vydat většinu svého psychického i fyzického potenciálu. Dosažení takového druhu zdraví je elementárním úspěchem, neboť právě toto zdraví je základním předpokladem všeho ostatního. Pro člověka, který je dosáhne, neexistují žádné limity ani meze.“
Philip Zepter

ZDRAVÍ, KRÁSA A CELKOVÁ TĚLESNÁ I DUŠEVNÍ POHODA LIDÍ PODPOŘENÁ EKOLOGICKY ŠETRNÝMI VÝROBKY, SLUŽBAMI ZAMĚŘENÝMI NA OCHRANU A BEZPEČNOST A UVĚDOMĚLÝM VZTAHEM K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ - TO JSOU DLOUHODOBÉ ZÁVAZKY SKUPINY ZEPTER GROUP.PRODEJNY ZEPTER

Prodejny ve více než 60 zemích

Třebaže se společnost Zepter zaměřuje na předvádění svých výrobků na osobní úrovni, to znamená formou přímého prodeje, má Zepter International také řadu prodejen nacházejících se na nejvýznamnějších třídách a ulicích velkých měst, jakými jsou například Atény, Barcelona, Bělehrad, Budapešť, Chicago, Monte Carlo, Moskva, Mnichov, Paříž, Praha, Vancouver, Varšava, Záhřeb...

Výrobky a prostředí moderních a elegantních prodejen odrážejí tím nejlepším způsobem filozofii Zepter: vše je vytvořeno s cílem zlepšit zdraví a zlepšit kvalitu života. Když tedy vstoupíte do jednoho z těchto luxusních nákupních míst, pocítíte klid a uvolnění, možná i větší spokojenost, protože každý výrobek, který si zakoupíte, se stane investicí do vašeho zdraví a vašeho budoucího životního stylu.

VSTUPTE A NA ZÁKLADĚ VLASTNÍ ZKUŠENOSTI POZNEJTE FILOZOFII ZEPTER.


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod


Zepter obchod Zepter obchod Zepter obchod Zepter obchod


BUDOVY ZEPTER

Společnosti na 5 kontinentech

Zepter se pyšní více než 320 000 m2 obchodní plochy po celém světě. Její reprezentativní budovy se nacházejí v nejdůležitějších městech světa, na 5 kontinentech. Připojte se k nám v prestižních sídlech naší společnosti po celém světě! 

Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER POLSKO, Varšava


Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER CHORVATSKO, Záhřeb


Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER RUMUNSKO, Bukurešť


Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER ČESKÁ REPUBLIKA, Praha


 Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER POLSKO, Varšava


Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER POLSKO, Varšava


Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER MONACKÉ KNÍŽECTVÍ, Monte Carlo


Zepter kanceláře and budovy


Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER MAĎARSKO, Budapešť Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER RAKOUSKO, Vídeň Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER SRBSKO, Bělehrad Zepter kanceláře and budovy, ZEPTER RUSKO, Moskva

ZEPTER ALBÁNIE, Tirana

ZEPTER AUSTRÁLIE, Sydney

ZEPTER ÁZERBÁJDŽÁN, Baku

ZEPTER BĚLORUSKO, Minsk

ZEPTER BOSNA A HERCEGOVINA,
Sarajevo, Banja Luka

ZEPTER BRAZÍLIE, Sao Paulo 

ZEPTER BULHARSKO, Sofie

ZEPTER ČERNÁ HORA, Podgorica

ZEPTER ČESKÁ REPUBLIKA, Praha

ZEPTER DÁNSKO, Kodaň

ZEPTER EGYPT, Káhira

ZEPTER ESTONSKO, Tallinn

ZEPTER FINSKO, Helsinky

ZEPTER FRANCIE, Paříž
ZEPTER CHORVATSKO, Záhřeb

ZEPTER INDIE, Bangalore

ZEPTER ITÁLIE, Milán

ZEPTER JORDÁNSKO, Ammán

ZEPTER KAZACHSTÁN, Almaty

ZEPTER KOREA, Soul

ZEPTER LITVA, Vilnius

ZEPTER LOTYŠSKO, Riga

ZEPTER MAĎARSKO, Budapešť

ZEPTER MAKEDONIE, Skopje

ZEPTER MOLDAVSKO, Kišiněv

ZEPTER MONACKÉ KNÍŽECTVÍ,
Monte Carlo


ZEPTER NĚMECKO,
Mönchengladbach

ZEPTER NORSKO, Oslo
ZEPTER NOVÝ ZÉLAND, Auckland

ZEPTER POLSKO, Varšava

ZEPTER RAKOUSKO, Vídeň

ZEPTER RUMUNSKO, Bukurešť

ZEPTER RUSKO, Moskva

ZEPTER SLOVENSKO, Bratislava

ZEPTER SLOVINSKO, Slovenj Gradec

ZEPTER SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ,
Londýn

ZEPTER SRBSKO, Bělehrad

ZEPTER ŠPANĚLSKO, Madrid

ZEPTER ŠVÉDSKO, Göteborg

ZEPTER ŠVÝCARSKO, Wollerau 

ZEPTER TURECKO, Istanbul

ZEPTER UKRAJINA, Kyjev

ZEPTER USA, North Bergen
 


VÝROBA

Více než 30 let zvyšování životního stylu po celém světě

Příběh o úspěchu společnosti Zepter začal v roce 1986, kdy byla společnsot založena s hlavním sídlem v rakouském Linci a s prvním výrobním závodem v italském Miláně, který vyráběl vysoce kvalitní nádobí na vaření Masterpiece a umělecké stolní dekorace. Nádobí Masterpiece je dosud na celém světě synonymem nesporné a trvalé hodnoty. Moderní závod – Menfi Industria v Miláně – se stal se svou výrobní kapacitou více než 1 000 000 jednotek ročně a s 24 000 m2 obchodní plochy srdcem a kolébkou impéria Zepter.
V roce 1996 skupina Zepter Group vstoupila na trh se zdravotnickými přístroji. Získání švýcarské společnosti Bioptron AG znamenalo vstup společnosti Zepter do oboru světelné terapie.

A opět se jednalo o nepřetržitý úspěch.
S léčivými účinky světelné terapie BIOPTRON se do současnosti seznámily více než 2 miliony lidí po celém světě, kteří se stali spokojenými majiteli lékařského přístroje BIOPTRON. Z tohoto důvodu je bioptronová lampa jedním z nejznámějších výrobků společnosti Zepter. Mnohé z předních rehabilitačních klinik používají světlo BIOPTRON jako svou standardní léčebnou proceduru. V roce 1996 se součástí skupiny Zepter Group stala také švýcarská společnost Intercosmetica Neuchâtel SA. Po vložení významných investic do výrobních zařízení a do výzkumu a vývoje byly zřízeny výrobní linky a nová biotechnologická laboratoř. Výrobní kapacita se zdvojnásobila a výroba se soustředila pouze na prvotřídní kosmetiku. Díky vynikajícím výrobkům, síti kvalifikovaných a angažovaných pracovníků prodeje společnosti Zepter a díky světové obchodní značce se sektoru Zepter Cosmetics otevřely dveře kosmetického trhu dokořán.
V současné době vyrábí Intercosmetica Neuchâtel SA průměrně 5 000 000 produktů ročně, přičemž Zepter Cosmetics nabízí – v souladu s misí zdraví – mezi vysoce kvalitními kosmetickými přípravky ty nejlepší výrobky na světě. Brzy poté se centrála společnosti přestěhovala do Švýcarska a expanze na nové trhy a do nových technologií pokračovala.

DNES VYRÁBÍ OSM TOVÁREN SPOLEČNOSTI ZEPTER, KTERÉ SE NACHÁZEJÍ ZEJMÉNA V NĚMECKU, ITÁLII A ŠVÝCARSKU, DENNĚ STOVKY PRVOTŘÍDNÍCH DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ A POTŘEB PRO VAŠE ZDRAVÍ A VAŠI KRÁSU.
 


TOVÁRNY ZEPTER

Vlastní výrobní zařízení společnosti Zepter

Menfi Industria S.p.A.  1
via Sibilla Aleramo 13
20092 Cinisello Balsamo (MI) - Itálie
Tel.: +39 02660931
Fax: +39 0266093298

Menfi Industria S.p.A.  2
via Sibilla Aleramo 5
20092 Cinisello Balsamo (MI) - Itálie
Tel.: +39 02660931
Fax: +39 0266093298
e-mail: info@menfi.it
www.menfi.it

FELIX SOLINGEN GmbH
An den Eichen 6
42699 Solingen - Německo
Tel: +49 (0)212 23140–300
Fax: +49 (0)212 23140–399
info@felix-solingen.com
www.felix-solingen.de
Intercosmetica Neuchâtel SA
Route des Gouttes - d’Or 30
2008 Neuchatel - Švýcarsko
Tel.: +41 32 722 50 00
Fax: +41 32 722 50 90
e-mail: info@intercosmetica.ch
www.intercosmetica.ch

Bioptron AG
Sihleggstrasse 23
8832 Wollerau - Švýcarsko
Tel.: +41 43 888 28 00
Fax: +41 43 888 28 99
e-mail: light@bioptron.com
www.bioptron.com

Zolan Factory Unit
Gawłowska 177 Str.
96-503 Sochaczew - Polsko
Tel.: +48 46 863 50 27
Zepter International KD
Cvijiceva BB
79240 Kozarska Dubica - Bosna a Hercegovina
Tel.: +387 52 410 801/802
Fax: +387 52 411 129
e-mail: mainoffice@zepter.ba

Silberwarenfabrik Jäger GmbH
Gerberstrasse 43-49
41748 Viersen - Německo
Tel.: +49 2162 1 61 06
Fax: +49 2162 1 20 46
e-mail: light@silberwarenfabrik-jaeger.de
www.silberwarenfabrik-jaeger.de


Zepter továrny, Intercosmetica Neuchâtel SA Zepter továrny, Menfi Industria S.p.A. Zepter továrny, Bioptron AG Zepter továrny, Menfi Industria S.p.A.


OCENĚNÍ A CERTIFIKÁTY

Společnost Zepter International si velmi váží jak každého jednotlivého uznání, které dostává od svých věrných zákazníků a obchodních konzultantů, tak i mnoha ocenění od nejrůznějších institucí po celém světě.

Zepter International obdržela mnoho ocenění za přínos celosvětovému obchodu, za pokrok v oblasti technologie, spolehlivost, důvěru zákazníků ve značku Zepter, propagaci své mise zdraví, ale také za přispění ke zlepšení životních podmínek lidí, podporu nemocnic a lidí v nouzi.
Výrobkům Zepter bylo opakovaně uděleno ocenění pro jejich vysokou kvalitu, výjimečný design a podporu lidského zdraví.Ocenění Zlatý Merkur

OCENĚNÍ

„KitchenInnovation of the Year®“ – ocenění za nejlepší uživatelsky přívětivý výrobek
2014 – Frankfurt, Německo

Zepter Smart Multisystem
„Awarded – Winning Product“ – ocenění pro vítězný produkt za funkčnost, design a inovaci

Czech Superbrands Award 2013
Společnost Zepter International s.r.o. získala prestižní ocenění Superbrands Award pro rok 2013 v kategorii „Potřeby pro domácnost“. Opět tak bylo nezávisle potvrzeno, že Zepter výrobky se za více než dvacet let staly v povědomí českých spotřebitelů a jejich rodin synonymem pro kvalitní výrobky do domácnosti.

MEDAILE CTI OSTROVA ELLIS ISLAND - USA
Udělena společnosti Zepter v roce 2011 za výjimečný přínos v oblasti zlepšování životních podmínek milionů lidí po celém světě.

Zlatý Merkur (ocenění uděleno 5krát)
1994, 1995, 1996, 1997 a 2010 – Itálie
Společnost Zepter International jako přední představitel italského průmyslu získala toto ocenění za pokrok v oblasti technologie a za nové originální výrobky.

Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana
1997 – Itálie
Ocenění uděleno panu Philipu Zepterovi za vynikající služby poskytované italskému průmyslu a společnosti.

B.I.D. Gold Award (Business Initiative Directions)
2004 - Frankfurt, Německo
Mezinárodní ocenění
„Arch of Europe“ za kvalitu, vedoucí postavení v oboru, technologie a inovace společnosti Zepter International, Silberwarenfabrik Jäger, Německo.

30th Golden Award for Commercial Prestige (New Millennium Award)
2000
Madrid, Španělsko, Zepter Holding.

14th International Europe Award for Quality
2000
Paříž, Francie
Ocenění uděleno společnosti Zepter International asociací
Trade Leaders’ club, mezinárodní cena Editorial Office.

Ocenění za boj s cholesterolem
1994 – Varšava, Polsko
Toto ocenění obdržela společnost Zepter za kuchyňské nádobí, které přispívá k boji s cholesterolem.
Cenu udělila Polská organizace na ochranu zdraví
 


 


Best Consumer Friendly Product Award

CERTIFIKÁTY

Intercosmetica Neuchâtel SA
Laboratoře firmy Zepter na kosmetický výzkum.
Za výzkum, vývoj a výrobu kvalitní kosmetiky a parfémů: IQNet a SQS Certifikát ISO 9001:2015.

Bioptron AG
  • TÜV Rheinland ISO Certifikát systému managementu kvality: EN ISO 13485:2016.
  • TÜV Rheinland EC Cetifikát o systému zajištění kvality podle Směrnice pro zdravotnické potřeby 93/42/EEC, příloha II vylučující sekce (4).
  • 510(K) Clearance, pro podrobnější informace se obraťe na databázi "510(k) Premarket Notification Database" http://www.accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfpmn/pmn.cfm - Náš 510(k) No: K032216.

Menfi Industria S.p.A
Továrna na výrobu nádobí Zepter Masterpiece.
  • Držitel certifikátu systému manegementu kvality ISO 9001/2008


ZEPTER FINANCE HOLDING AG

Zepter Finance, vize bezpečné budoucnosti

Skupina Zepter Group si díky svému neustálému růstu a rozvoji i díky své úspěšně vedené misi zdraví, kvality a bezpečnosti získala důvěru svých klientů na poli finančních služeb a v celosvětovém měřítku poskytuje prostřednictvím společnosti Zepter Finance Holding AG odborné služby v oblasti penzijního připojištění, zdravotní péče, hodnocení pojistného rizika a nabývání majetku na finančních trzích.

V obchodní činnosti společnosti Zepter Finance lze vždy dobře rozpoznat obchodní filozofii Zepter: od služeb důsledně přizpůsobených tak, aby splňovaly potřeby klientů, přes odborně kvalifikované a vysoce motivované manažery, po tu nejlepší výchovu klientů v oblasti operativních dovedností a strategické správy investic. Díky značce Zepter jako symbolu trvanlivosti a kvality, která nikdy nezklame, a díky vysoce odborným pracovníkům se zkušenostmi shromažďovanými po několik desetiletí těží společnost Zepter Finance z těchto po dlouhá léta získávaných poznatků ve prospěch svých klientů a nabízí vizi bezpečné budoucnosti. Zepter Finance se opírá o své databáze a rozsáhlý průzkum trendů na trhu a garantuje tak bezpečnost investic a využívá detailní analýzy a odhady zaměřené na budoucnost, aby zajistila stálou míru příjmu, čímž završuje svou výjimečnou obchodní nabídku:

„PŘIJDE-LI KLIENT DO POJIŠŤOVNY, DOSTANE TO, CO MU FIRMA MŮŽE NABÍDNOUT. KDYŽ SE OBRÁTÍ NA ZEPTER FINANCE, DOSTANE TO, CO SKUTEČNĚ POTŘEBUJE.“
 


 Zepter Finance Holding AG


Zepter Finance Holding AG


ZEPTER VE SVĚTĚ

Vyberte Zepter zemi