marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
Aktuality
 
Nacházíte se v: DOMŮ /
Velikost textu | A | A | A

AKTUALITY

AKCE

Therapy Air iOn

V nezávislém testování prováděném prestižní německou laboratoří GUI lab byl v roce 2020 zvolen certifikovaný Therapy Air iOn nejlepší špičkovou čističkou vzduchu na trhu. Ze vzduchu odstraňuje SARS-CoV-2.

TherapyAir iOn je sofistikovaný a vysoce účinný systém čištění a ionizace vzduchu, který ze vzduchu odstraňuje 99,99 % částic. Vzduch bez virů, bakterií a toxických látek, vyčištěný na 99,99 %, je nutností pro dobré zdraví v každém vnitřním prostoru. TherapyAir iOn je jedinečnou a skutečně zdravou investicí pro domácnosti, kanceláře, školy a školky, sportovní a rekreační střediska, pohostinství – zkrátka všechny vnitřní prostory.

Nový výzkum spojuje znečištění ovzduší s vyšší úmrtností v důsledku koronaviru. Pacienti žijící v oblastech s vysokou úrovní znečištění ovzduší, mají při setkání s koronaviry vyšší pravděpodobnost nákazy a bohužel i úmrtí na tuto infekci, než je tomu u populace žijící v oblastech s čistším ovzduším.

Ve světě, kde záleží na tom, co přenáší námi vdechovaný vzduch, má nákup a používání čističky TherapyAir iON větší smysl než kdy dříve.

gui-lab.de certifikát Therapy Air ION


Velkolepé otevření Zepter muzea

Vystavené exponáty líčí historii společnosti a jejích pěti programů a zároveň poukazují na tři desetiletí nepřetržitého úsilí zaměřeného na oblast umění a kultury, jakož i na zvýšení povědomí o zdravém stravování, ochraně životního prostředí, léčivých vlastnostech světla a o filozofii, jež prostupuje všemi výrobky Zepter a je vyjádřena i v mottu - či lépe řečeno v misi - společnosti Zepter: „Žijte lépe. Žijte déle.“

Není náhodou, že tuto událost poctilo svou přítomností několik věhlasných operních umělců: tenoristé Gianluca Paganelli a Fabio Armiliato, první klarinetista milánského divadla La Scala Fabrizio Meloni, sopranistka Katia Ricciarelli, slavný dirigent Alberto Veronesi, jenž se zhostil poněkud neobvyklé role pianisty, a houslistka Kristina Mirković.

Tuto mimořádnou událost moderovali (pro četné mezinárodní hosty dvoujazyčně - italsky a anglicky) Francesco Vecchio a Mariana Mill.

Také večerní část měla hned několik zlatých hřebů - od hudebního vystoupení Ivy Zanicchi, Peppina di Capri a Irene Fornaciari až po představení knihy „Zepter & Italian Friends, 30 let přátelství s italskými veřejnými osobnostmi“, jehož se zúčastnili autor Luciano Regolo, Madlena a Philip Zepter a mnoho těch, jejichž životopisy jsou v knize obsaženy.

Události, jež se odehrály v červnu 2017 v Miláně, se nesly ve znamení lásky k hudbě, kultuře a umění a především pak ve znamení lásky ke zdravému životnímu stylu.
The love for music, culture, art and especially the love for a healthy lifestyle have have marked the events from Milano, June 2017.

Události, jež se odehrály v červnu 2017 v Miláně, se nesly ve znamení lásky k hudbě, kultuře a umění a především pak ve znamení lásky ke zdravému životnímu stylu.

BIOPTRON: Nejlepší možné řešení pro anti-aging

Kongres AMWC byl pořádán za organizační podpory Ministerstva zdravotnictví a Moskevské zdravotnické organizace. Společnost ZEPTER INTERNATIONAL představila systém BIOPTRON v rámci lékařského vědeckého programu zahrnujícího také živou prezentaci polarizovaného léčebného světla při anti-aging procedurách. Tento systém je představitelem nejnovějších postupů a inovací v oborech mezinárodní estetické medicíny, biotechnologie, farmacie a anti-aging medicíny.
Systém BIOPTRON specialistům na estetickou dermatologii, plastickým chirurgům a odborníkům na anti-aging formou workshopu předvedla Dr. Jasmina Lalosevic, která předložila důkazy o tom, jak dokážou různé vlnové délky světla BIOPTRON léčit různé zdravotní problémy a pomáhat bojovat proti procesům stárnutí pleti. Dr. Lalosevic seznámila v rámci své přednášky na sympoziu o anti-aging procedurách a léčebném světle BIOPTRON, nazvané „Nové horizonty pro krásu a omlazení pleti“, mezinárodní lékařskou obec s výzkumem, jenž se zabývá polarizovaným světlem a při němž bylo klinicky prokázáno, že toto světlo redukuje drobné linky a vrásky, zmírňuje ztrátu pevnosti a pružnosti pleti a vyrovnává její tón.

Světelná terapie BIOPTRON se již mnoho let úspěšně používá pro prevenci, léčbu a rehabilitaci nejrůznějších onemocnění a zdravotních problémů a velmi účinně rovněž působí na linky a vrásky. Tento systém se tudíž osvědčil jako testovaná, certifikovaná a účinná terapie proti stárnutí pleti. Na 2. a 3. evropském kongresu estetické a anti-aging medicíny, pořádaném v letech 2014 a 2015 v Paříži, získal BIOPTRON cenu Anti-aging & beauty trophy.
 
Světelná terapie BIOPTRON se osvědčila jako testovaná, certifikovaná a účinná terapie proti stárnutí pleti.

 
Kongres AMWC byl pořádán za organizační podpory Ministerstva zdravotnictví a Moskevské zdravotnické organizace.Fanděte s námi českému národnímu týmu

Společnost Zepter pomáhá svými výrobky v rámci mise zdraví a krásy zlepšovat život milionům lidí po celém světě. Z tohoto důvodu je také už téměř 20 let hrdým sponzorem prestižních mezinárodních sportovních akcí. Aktuálně je již po sedmnácté oficiálním sponzorem 79. ročníku Mistrovství světa v ledním hokeji, které se koná v Praze a Ostravě.

Tisková zpráva: Zepter sponzorem MS 2015 v ledním hokeji


VYHRAJTE VSTUPENKY NA MS 2015 V LEDNÍM HOKEJI NA ZÁPASY ČESKÝCH HRÁČŮ

Celkem se hraje o 10 vstupenek a dalších 50 zajímavých cen od společnosti Zepter. Soutěž běží od 17. 4. do 26. 4. 2015. Více na hokej.bioptron.cz

Diplom Superbrands Award 2013

Společnost Zepter International získala prestižní ocenění Czech Superbrands 2015

Společnost ZEPTER letos slaví 25 let na českém trhu a zároveň obhájila prestižní titul Czech Superbrands pro rok 2015. Ocenění získala v kategorii „Malé domácí spotřebiče & vybavení pro kuchyni“. O vítězích opět rozhodli čeští spotřebitelé společně s odbornou porotou Brand Council složené z 15 nezávislých odborníků programu Czech Superbrands. 

Tisková zpráva: Zepter patří i v roce 2015 mezi nejlepší na českém trhu

Diplom Superbrands Award 2013

Nejnovější uznání pro Zepter International

 

Po dlouholeté zkušenosti a osvědčené účinnosti v léčbě i prevenci, BIOPTRON znovu potvrzuje skutečnou sílu světla a získává 1. cenu za nejúčinnější energetické zařízení na 2. evropském kongresu estetické a anti-aging medicíny (AMEC 2014), který se konal 24.-25. října 2014 v Paříži.

Mezinárodní tým lékařských odborníků představil účinky světelné terapie BIOPTRON v oblasti anti-aging medicíny na základě výsledků klinických studií. Ty prokázaly pozitivní a stimulační účinky světelné terapie BIOPTRON na fibroblasty v našem těle, které jsou zodpovědné za produkci kolagenu a elastinu.

S přibývajícím věkem (stejně jako při vystavení slunečnímu záření) se množství těchto proteinů v pokožce snižuje a výsledkem jsou tenké rýhy a vrásky. Každodenním ošetřením pokožky (stačí 10 minut) bezpečnou a neinvazivní světelnou terapií BIOPTRON dochází k odstranění těchto vrásek.

Dr. Michael T. McNamara, mezinárodní opinion leader Zepter International a renomovaný lékař, který praktikuje unikátní zdravotní preventivní prohlídky, představil použití světelné terapie BIOPTRON jako prevenci proti stárnutí i ve zdravotní prevenci.

Také Dr. Christian Deperdu, dermatolog a specialista anti-aging medicíny z francouzského Beausoleil a Dr. Jasmina Lalosevic z Bělehradu, Srbsko, zakladatelka anti-age kliniky Aesthetic Med, přednášeli o světelné terapii BIOPTRON. Oba demonstrovali účinnost a jednoduchost použití světelné terapie BIOPTRON v různých populárních anti-aging procedurách: po mezoterapii a hyaluronových výplních, plazmovém PRP liftingu a face-liftingu s mezonity, peelingu a laserových postupech. Podělili se také o své vlastní úspěšné zkušenosti v každodenním použití světelné terapie BIOPTRON.

 

Pro více informací navštivte http://www.euromedicom.com/amec-2014/trophy_pro.html
 

Nejnovější uznání pro Zepter International

Nejnovější uznání pro Zepter International

Latest recognition for Zepter International
 

Zepter Apart Hotel je otevřen!

Vítejte v oáze luxusu, zdraví a jedinečného životního stylu Zepter!

Zepter Apart Hotel je 5hvězdičkový hotel, první svého druhu, který otevřel své dveře pro hosty z celého světa. Tento exkluzivní apart hotel v centru Bělehradu nabízí svým hostům jedinečný zážitek životního stylu Zepter.

Všech 32 luxusních pokojů a apartmá o rozloze 30 - 300 m2 je vybaveno vysoce kvalitními výrobky Zepter světově uznávanými pro svou výjimečnou kvalitu, moderní technologie a originální design.

Hosté mohou volně relaxovat a užívat si výhod systému Zepter Masterpiece pro zdravé a chutné stravování; světelné terapie BIOPTRON - celosvětově patentované, klinicky testované, osvědčené a certifikované zdravotnické přístroje pro bezpečné a účinné ošetření; výrobků Zepter Home Care pro čistý vzduch, čistou vodu a čisté životní prostředí a hýčkat svou pokožku vysoce kvalitní švýcarskou kosmetikou Zepter.

Hoteloví hosté mají k dispozici Zepter Meeting Club, restauraci SmartLife a Ze-presso Aperitive bar. Všechna podávaná menu jsou založena na středomořské a mezinárodní kuchyni a jsou připravená v nádobí Zepter - jedinečném řešení pro přípravu zdravého jídla pro lepší, delší a zdravý život. Všichni hosté mají navíc možnost využít unikátní nabídky a mohou si objednat soukromý kurz vaření s hotelovým šéfkuchařem a naučit se tak všechna tajemství správné přípravy jídel pomocí Zepter Masterpiece CookArt.

Dnes, více než kdy jindy, potřebuje každý výrobky Zepter, a proto je Zepter Apart Hotel nabízí všem svým hostům.

Žijte Zepter! Žijte lépe. Žijte déle.

Pro více informací navštivte: http://www.hotelzepter.rs/

Zepter Apart Hotel je 5hvězdičkový hotel, první svého druhu, který otevřel své dveře pro hosty z celého světa.

Zepter Apart Hotel je 5hvězdičkový hotel, první svého druhu, který otevřel své dveře pro hosty z celého světa.

Zepter Apart Hotel je 5hvězdičkový hotel, první svého druhu, který otevřel své dveře pro hosty z celého světa.


Soutěž o nejlepšího mladého šéfkuchaře - Prix Zepter International 2014

 

Vítězem letošního ročníku Prix Zepter International Young Chef se stal pan Kevin Micheli z Rakouska. Další finalisté, kteří soutěžili o šek v hodnotě 10 000 € a prestižní titul Zepter International Young Chef pro rok 2014, byli pánové Daniel David, Stefan Sigl a Tobias Wußler.

Cena byla předána 21. října 2014 na slavnostním galavečeru ve vídeňském paláci Ferstel za přítomnosti mnoha VIP hostů. Porota se skládala z významných mezinárodních i rakouských kuchařů a odborníky na "haute cuisine", v porotě mimo jiných zasedli Martina Hohenlohe, Lafer Johann a Jacque Gantie.

Soutěž Zepter International Young Chef vznikla za velkorysé podpory a patronátu paní Madleny Zepter. Cena je udělována profesionálním kuchařům mladším 35 let, kteří se tak díky své jedinečnosti a kreativitě stanou vyhlášenými postavami v haute cuisine. Tato cena byla poprvé předána 22. listopadu 2013 ve francouzském Nice a první laureátkou se stala Julien Roucheteau, talentovaná šéfkuchařka pracující v hotelu Lancaster v Paříži.

V roce 2015 se tato prestižní soutěž bude konat v Polsku, kde budeme hledat další mladé hvězdy mezinárodní gastronomie.

 

Pro více informací navštivte www.youtube.com 
a
https://www.facebook.com/zepter.junge.koeche

Soutěž o nejlepšího mladého šéfkuchaře - Prix Zepter International 2014

Soutěž o nejlepšího mladého šéfkuchaře - Prix Zepter International 2014

Soutěž o nejlepšího mladého šéfkuchaře - Prix Zepter International 2014
 

Zepter International bojuje proti rakovině

Společnost Zepter International se stala generálním partnerem programu Včasná diagnóza a prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku Nadace Dagmar a Václava Havlových - VIZE 97. Na 6. mezinárodním zdravotnickém semináři o kolorektálním karcinomu pro odbornou veřejnost se setkali světoví renomovaní lékaři a odborníci, kteří společně diskutovali o prevenci a důležitosti včasné diagnózy rakoviny tlustého střeva. Za společnost Zepter International na tomto důležitém setkání vystoupili lékaři Dr. Michael McNamara, Monte-Carlo a MUDr. Peter Minárik, Ph.D. z onkologického ústavu Sv. Alžběty v Bratislavě.

Dne 5. října 2014 se prezident společnosti Zepter spolu s dalšími členy nejvyššího vedení zúčastnili slavnostního galavečeru, čímž projevili plnou podporu a angažovanost projektu Nadace VIZE 97.

Pro více informací navštivte youtu.beZepter partnerem Nadace VIZE 97 v boji proti rakovině tlustého střeva

Společnost Zepter International se stala hrdým partnerem Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Jako generální partner podpoří jeden z jejích nejvýznamnějších programů: Včasná diagnóza a prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku. Spojení obou partnerů je logické. Zepter dlouhodobě podporuje zdravý životní styl prostřednictvím zdravého vaření a stravování, tím pomáhá v prevenci tohoto závažného onemocnění.

V rámci programu Včasná diagnóza a prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku podpoří Zepter International v roce 2014 uspořádání mezinárodního zdravotnického semináře o kolorektálním karcinomu pro odbornou veřejnost ve spolupráci s ředitelem Ústřední vojenské nemocice v Praze – Střešovicích a předním odborníkem v oboru gastroenterologie plk. Prof. Miroslavem Zavoralem, Ph.D. Postgraduální kurz proběhne 29. září 2014 v kostele sv. Anny – Pražské křižovatce.

Dále společnost Zepter podpoří vydání osvětové brožury k projektu kolorektálního karcinomu, která bude distribuována od ledna roku 2015 v nákladu 208 000 ks do 2 350 ordinací praktických lékařů a postupně také zákazníkům a spolupracovníkům společnosti Zepter v České republice.

Tisková zpráva: Zepter společně s Nadací VIZE 97 bojuje proti rakovině tlustého střeva
Zepter partnerem nadace Vize 97 v boji proti rakovině tlustého střeva


Nákupní akce SHOPPING FEVER - kosmetika Zepter s 30% slevou

Přijďte ve dnech 16. - 18. května 2014 do pražské prodejny Zepter, kde budete moci po předložení slevového kuponu zakoupit veškerou kosmetiku s 30% slevou a získat podrobnou analýzu pleti v hodnotě 1000 Kč zdarma!

Slevové kupony najdete v květnových číslech časopisů ELLE, Marie Claire a InStyle, mezi nimi i slevový kupon Zepter.

Adresa prodejny Zepter: Spálená 55, 110 00 Praha 1
Tel.: 221 990 803

Otevírací doba prodejny Zepter během SHOPPING FEVER

pátek 16. května 9:00 - 17:30 hod.
sobota 17. května 10:00 - 17:00 hod.
neděle 18. května 10:00 - 17:00 hod.

Shopping Fever


Společnost Zepter International získala prestižní ocenění Superbrands Award 2013

Společnost ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. získala prestižní ocenění Superbrands Award pro rok 2013, v kategorii „Potřeby pro domácnost“. O vítězích rozhodla odborná porota Brand Council složená ze 14 nezávislých odborníků programu Czech Superbrands společně s českými spotřebiteli. Ocenění potvrzuje, že společnost ZEPTER INTERNATIONAL s.r.o. je lídrem trhu v segmentu osobního prodeje a naplňuje tak prostřednictvím svých výrobků svoji misi pomáhat lidem žít déle, zdravěji a úspěšněji.

Tisková zpráva: Superbrands Award 2013

Diplom Superbrands Award 2013

Zepter pomáhá Fondu ohrožených dětí

Otázka sociální odpovědnosti firem vůči jejich okolí se postupně dostává do popředí i v České republice. I my ve společnosti Zepter se zajímáme o své okolí a o společnost, ve které působíme. Od roku 2006 jsme se rozhodli spojit své síly s Fondem ohrožených dětí, jehož činnost je zaměřena na sociální a právní ochranu týraných a zneužívaných dětí a na podporu náhradní rodinné péče v těch případech, kde není možné „uzdravení“ vlastní rodiny.

Jedním z projektů Fondu ohrožených dětí je Klokánek – rodinná alternativa ústavní péče. Jeho cílem je změnit dosavadní nevyhovující systémy ústavní výchovy a nahradit je přechodnou rodinnou péčí po dobu, než se dítě může po vyřešení nebo zlepšení situace vrátit domů, nebo než je pro něj nalezena trvalá náhradní rodina (osvojení, pěstounská péče). Dosavadní praxe u nás je taková, že děti, o které se rodiče nemohou, nechtějí nebo nejsou schopni starat, končí nejčastěji v ústavu. Ročně je to více než čtyři tisíce dětí.

Společnost Zepter sdílí myšlenku Fondu ohrožených dětí, jejímž principem je hlavně pomáhat dětem najít pěstounskou rodinu, kde by mohly vyrůstat. Vzhledem k tomu, že výrobky společnosti Zepter jsou určené pro každou rodinu, považujeme toto za vhodné spojení. Proto jsme se rozhodli podporovat Fond ohrožených dětí jednak finančně a zároveň pomáháme vybavit Klokánky našimi produkty. Věříme, že tak pomůžeme zlepšit životní styl těchto dětí a jejich rodin.

Přečtěte si děkovný dopis od Fondu ohrožených dětí

Zepter pomáhá Fondu ohrožených dětí

Jak se v sobotu 24. září chýlila ke konci prestižní mezinárodní přehlídka námořních jachet Monaco Yacht Show, začaly majestátní jachty, pro které se nádherné molo monackého přístavu stalo na čtyři dny druhým domovem, odplouvat do všech světových stran, aby opět zakotvily ve svých domovských přístavech. Této velmi úspěšné akce, která se konala od 21. do 24. září, se zúčastnily nejmodernější a nejimpozantnější jachty z celého světa, jejichž moderní tvary ideálně doplňovaly exkluzivní prostředí Monackého knížectví.

Když jachty nabraly kurz do velmi vzdálených míst, jako je Karibik nebo Jižní Pacifik, nesly s sebou jednu velmi důležitou novinku: bezpochyby hlavní hvězdou letošního ročníku byla ‘joyMe, soukromá jachta Philipa Zeptera, prezidenta a zakladatele společnosti Zepter International. Padesátimetrová jachta ‘joyMe posouvá hranice konvenčního designu jachet a představuje splnění snu a filozofii obsaženou v životě společnosti Zepter International a více než 80 milionů spokojených uživatelů výrobků Zepter na celém světě.

Jachta ‘joyMe, na jejímž návrhu se přímo podílel také Philip Zepter, se v oblasti designu námořních jachet vymyká všem zavedeným standardům. Byla vytvořena na základě etických zásad společnosti Zepter a jejího zaměření na ideály designu a inovativní technologii, a proto se od jiných jachet odlišuje ve všech ohledech. Exteriér a luxusní tvary jsou odvážným vyjádřením nadšení a radosti z krásy. Linie zdůrazňují spíše délku než výšku, a tak se zdá, že plavidlo je vždy připravené k vyplutí. Vyzařuje z něho energie, i když odpočívá v doku. Veselé barvy spolu s elegantními křivkami symbolizují oslavu mládí a pozitivního myšlení.

‘joyMe se stala středem zájmu všech návštěvníků akce a přitahovala pozornost jak odborné veřejnosti, tak novinářů z celého světa, jako je například francouzská TF1, Fashion TV, Gazette De Monaco, RTL, TV Prima z České republiky, Yachts Russia, Luxury Magazine Rich & Famous z Rumunska nebo televizní štáby z Rakouska a zemí Balkánského poloostrova. Všichni přicestovali na přehlídku s jedním hlavním cílem: informovat o tomto luxusním plavidle a o tom, co reprezentuje nejen v rámci loďařského průmyslu, ale obecně v oblasti konstrukce, technologie, designu a životního stylu.

Páteční noc byla pro ‘joyMe opravdu „velkou nocí“, protože se stala hostitelkou večírku, jehož se zúčastnili jak přední představitelé monacké společnosti, tak známé mezinárodní VIP osobnosti. Součástí večírku bylo vystoupení světoznámé DJ Anjy J, brazilských bubeníků a módní přehlídka Zepter Style návrhářek Svetlany Livadnaia a Catalin Botezatu.

O pozvánky na tento večírek byl opravdu velký zájem. Z významných osobností, které se ho zúčastnily, můžeme zmínit samozřejmě hostitele pana Philipa Zeptera, sira Michaela Smurfita, honorárního konzula Irska v Monackém knížectví a přední osobnost evropského byznysu, dr. Michaela Mc Namaru, M.D., světoznámého lékaře a průkopníka v oblasti technologie trojrozměrného skenování těla, a Paula Mc Guinnesse, manažera skupiny U2.

Večírek byl nejen jedinečnou šancí poznat významné hosty, ale také si osobně vyzkoušet život na palubě ‘joyMe a oslavit Zepter životní styl. Tento odvážný a nádherný klenot techniky byl postaven s jedním jediným účelem: přinášet štěstí a pocit pohody všem, kteří vstoupí na palubu. Stejně jako Zepter aplikuje vyspělé technologie a znalosti v oblasti designu svých výrobků a řešení pro zdravější a šťastnější život, ‘joyMe je příkladem a ztělesněním Zepter přístupu k designu, jehož hlavní myšlenkou je to, že design by měl být jak krásný, tak účelný a měl by zlepšovat život uživatelů.

‘joyMe je více než pouze jachta, je to oslava snu; snu, který již ovlivnil životy milionů lidí na celém světě, a potvrzením názoru, že nic není nemožné. Jedná se o první dokončený projekt společnosti Philip Zepter Yachts Ltd. a o začátek nové éry luxusu, protože ve vývoji je už mnoho dalších plavidel. Společnost Zepter International pokračuje ve své expanzi do oblasti luxusu zahájené luxusní leteckou společností ZeptAir a nyní také společností Philip Zepter Yachts Ltd., která šíří filozofii značky Zepter na vodách moří a oceánů.

Vytvoření tohoto mistrovského díla v oboru stavby lodí probudilo vášeň pana Zeptera pro moře a dokonale zapadlo do jeho životního stylu, ve kterém se snaží dosáhnout rovnováhy mezi odpočinkem, radostí a úspěchem v podnikání. Právě tato filozofie přinesla panu Zepterovi a jeho společnosti Zepter International, která působí ve více než 60 zemích na 5 kontinentech, celosvětový úspěch. Zepter International neustále posouvá hranice při tvorbě nových, dokonalých řešení, aby nabídla zdravější a šťastnější život všem svým zákazníkům. Toto dílo pro radost je odrazem ideálů designu společnosti Zepter International a ukázkou, jak může koncepční návrh skutečně ovlivnit a změnit uživatele a pomoci mu k lepšímu životu. Poslání Zepter International podrobně popisuje toto jednoduché vyznání a vysvětluje, jak se může úspěch stát silou dobra v lidské společnosti, a to s prostým mottem: Žijte déle.

www.philipzepteryachts.com

Monaco Yacht Show ‘joyMe

Mr. Philip Zepter, ‘joyMe is a 50 meter yacht

Energické tvary odlišují ‘joyMe od všech ostatních jachet.


Mr. Philip Zepter, ‘joyMe is a 50 meter yacht

Philip Zepter, prezident Zepter Group, a sir Michael Smurfit, honorární konzul Irska v Monackém knížectví a přední osobnost evropského byznysu.


Mr. Philip Zepter, ‘joyMe is a 50 meter yacht

Zepter party v plném proudu.


Mr. Philip Zepter, ‘joyMe is a 50 meter yacht

Žhavé tropické melodie v podání brazilských bubeníků.


Mr. Philip Zepter, ‘joyMe is a 50 meter yacht

Vítejte na palubě.


Philip Zepter vyznamenán Medailí cti ostrova Ellis Island

Zakladatel a prezident společnosti Zepter Group Philip Zepter společně se svou manželkou Madlenou Zepter převzali v sobotu 7. května prestižní vyznamenání ostrova Ellis Island – Medaili cti (Medal of Honor). Ocenění jim bylo předáno na slavnostním ceremoniálu při příležitosti 25. výročí od zahájení udílení tohoto vyznamenání. Slavnostnímu aktu přihlíželo mnoho významných osobností společenského života Spojených států a také držitelů tohoto vyznamenání.

Medaile cti ostrova Ellis Island je obvykle udělována americkým občanům rozličného původu jako ocenění jejich výjimečného přínosu své komunitě, národu a světu. Navržení Philipa Zeptera na toto vyznamenání je velkou poctou a svědčí o jeho mimořádném postavení v mezinárodním měřítku.

Ocenění je udělováno spolkem National Ethnic Coalition Of Organizations.
V  minulosti byly Medailí cti vyznamenány významné osobnosti jako Frank Sinatra, Bob Hope, Qincy Jones, Muhammad Ali, Jane Seymour nebo šest prezidentů Spojených států amerických, včetně Jimmyho Cartera, Billa Clintona a George W. Bushe. Medaile cti ostrova Ellis Island je jedním z nejprestižnějších ocenění USA. Velmi přísný proces výběru kandidátů zaručuje, že vyznamenání bude uděleno jen těm, jejichž činnost měla zásadní a dlouhotrvající vliv v oblasti humanity. Ocenění je oficiálně uznáno jak Senátem, tak Sněmovnou reprezentantů Spojených států amerických a jména vyznamenaných jsou každý rok uvedena v tzv. Congressional Record.

Je příznačnou shodou okolností, že udílení Medaile cti ostrova Ellis Island slaví 25. výročí v tom samém roce, v němž si společnost Zepter International připomíná 25 let svého výjimečného obchodního úspěchu. Zepter International ovlivňuje svými výrobky životy milionů lidí po celém světě, zlepšuje jejich životní styl a umožňuje jim žít déle. Prostřednictvím své vytrvalé a zanícené podpory umění, kultury, sportu a filantropie ovlivnil Philip Zepter společně se svou manželkou Madlenou zcela zásadním a trvalým způsobem životy milionů lidí na této planetě.

Philip Zepter je tedy zaslouženým držitelem Medaile cti ostrova Ellis Island pro rok 2011 a toto vyznamenání se tak zařadí do dlouhé řady prestižních mezinárodních vyznamenání, která mu byla udělena v průběhu let za jeho činnost.

www.neco.org

Philip Zepter vyznamenán Medailí cti ostrova Ellis Island

Mr. Philip Zepter lands on Ellis Island to be presented with Medal Of Honor

Zepter: The Golden Age, mezinárodní obchodní konference 2010

Zepter konference nazvaná Zlatý věk na několik dní přivedla na jedno místo, a to konkrétně do egyptského přímořského letoviska Port Ghalib, top manažery společnosti Zepter z celého světa. Byla to jedinečná příležitost nejen k výměně zkušeností, ale i k představení a prezentaci nejnovějších technologicky vyspělých produktů Zepter a jejich špičkového designu. Výrobků té nejvyšší kvality, jež jsou vyrobeny v duchu mise zdraví a krásy.
Konference Zlatý věk představovala také jedinečnou příležitost, jak ještě více zvýraznit postavení Zepteru ve světě velkého byznysu. Zatímco zbytek světa zpomaluje, Zepter expanduje na nové trhy a posiluje na těch současných. Toto je výjimečná příležitost pro další růst společnosti Zepter. Zlatý věk Zepteru spočívá v tom, že má neomezené možnosti v získávání nových obchodníků. Zepter dává lidem možnost pracovat pro sebe, a to bez nutnosti vstupních investic, poskytuje stabilní zázemí, nabízí neomezený potenciál výdělku a možnost vybudovat si kariéru podle svých představ. Ti nejlepší pak mohou porovnávat výsledky své práce v mezinárodním měřítku a soutěžit s kolegy ze 60 zemí světa o hodnotné ceny a uznání. Pro každého, kdo hledá lepší práci, lepší plat, extra bonusy nebo lepší kvalitu života, jsou dveře společnosti Zepter vždy otevřené. Zepter nabízí solidnost, motivaci a stabilitu. Nábor nových reprezentantů je průběžný. Hledáme zejména lidi se vzděláním a vůlí uspět. Zepter nabízí to, co žádné jiné společnosti nenabízejí – zcela flexibilní práci. Po celém světě Zepter mění život milionům lidí díky svým vynikajícím výrobkům a usiluje o jejich delší, zdravější a šťastnější život.
 

Konference Zepter v zemi faraonů

Po dobu šesti dní se Port Ghalib v Marsa Alam stal nejdůležitějším bodem na Zemi pro několik stovek zaměstnanců, reprezentantů a manažerů společnosti Zepter z celého světa, kteří sem přijeli na pobřeží Rudého moře žít svůj Zepter sen. Všichni hosté byli vřele přivítáni hned při svém příjezdu v úterý 2. února 2010 na uvítacím shromáždění u bazénu hotelu Crowne Plaza Resort. Středa a čtvrtek byly vyhrazeny přednáškám v Zepter Speed obchodním workshopu. Byly zde prezentovány směry a možnosti nového vývoje a zazněly zde také projevy významných manažerů společnosti Zepter z různých zemí a všech obchodních divizí – Medical, Cosmetics & Luxury, Home Art a Home Care. Obchodní konference byla zakončena Bílou Zepter party – elegantní večerní zábava pouze v bílém oblečení. Díky partnerství mezi společností Zepter a Fashion TV byla večerní zábava na této party zpestřena účastí topmodelek FTV a báječnou módní přehlídkou. Skvělou taneční atmosféru během večera zajišťovala milovnice módy a VIP osobnost hudební scény Ania J a slavná DJ Tania La Croix. V pátek 5. února proběhlo vyvrcholení akce s názvem Big Zepter Show ve středisku Port Ghalib. Byla to velkolepá zábava, která zahrnovala také prezentace nových produktů Zepter: nádobí Zepter Masterpiece – revoluční URA technologie od společnosti Zepter, a Ze-presso Café pro skutečný požitek z kávy. Bylo zde představeno také nové VacSy – vakuový systém s novým vzhledem pro nové desetiletí. Divize Zepter Cosmetics také představila novou toaletní vodu pro muže – Swisso Logical Philip Extreme –, zatímco program Home Care prezentoval vysavač TURBOhandy 2v1. Hosté se na Big Zepter Show nechali inspirovat slovy zakladatele a prezidenta společnosti Zepter International pana Philipa Zeptera. O zábavu se postaral legendární egyptský bubeník Saida El a jeho hudebníci Nilu. Žhavou jihoamerickou atmosféru přinesla do sálu skupina brazilských tanečníků a bubeníků, po jejichž vystoupení následovala prezentace kávovaru Ze-presso Café. V průběhu večera bylo předáno zakladateli a prezidentovi Fashion TV Michelu Adamovi ocenění za přátelství mezi Zepter International a Fashion TV. Pan Zepter ukázal svou velkorysost a předal ocenění všem obchodníkům a manažerům, kteří překonali své plány plnění obratu v průběhu roku, hotovost a ceny za více než 1 milion eur, včetně 5 vozů Mercedes. V sobotu se konaly Zepter olympijské hry – teambuildingové cvičení se soutěžemi, jako je plážový volejbal a plážový fotbal. První cenu získal tým z Ruska, na druhém místě se umístil tým pobaltských zemí, třetí místo obsadil tým International. Večer se konalo velké finále v egyptském stylu – Zepter egyptská slavnostní večeře. O zábavu se postaral Rico a jeho skupina, jedna z největších egyptských hvězd Naughan, slavná umělkyně břišního tance, Jocelyn Brown, stejně jako Faze Action Disco Funk Band z Londýna. Hosté protančili celou noc a užili si ji na pobřeží Rudého moře. Domů se vraceli druhý den se vzpomínkami na poušť a s pískem ve vlasech...
 

Advertorial: Zepter mezinárodní obchodní konference 2010 

Zepter: The Golden Age, mezinárodní obchodní konference 2010, Phillip Zepter
Zepter: The Golden Age, mezinárodní obchodní konference 2010, Port Ghalib, egyptské letovisko na pobřeží Rudého moře
Zepter: The Golden Age, mezinárodní obchodní konference 2010, tanečníci
Zepter: The Golden Age, mezinárodní obchodní konference 2010, Jocelyn Brown
Zepter: The Golden Age, mezinárodní obchodní konference 2010, FTV top modelky

Monacký princ Albert vyznamenal pana Philipa Zeptera tím, že přijal jeho dar, motorový člun, který zařadil do své soukromé sbírky.

Loď, na které Guido Cappellini dosáhl svého 10. světového titulu, věnoval pan Philip Zepter monackému princi do jeho soukromé sbírky starých automobilů.

Historický den pro Monacké knížectví, historický den pro Zepter International a samozřejmě úžasný okamžik pro závodníka Guida Cappellini. 2. července 2010 monacký princ Albert II. zařadil do své královské sbírky historických a legendárních automobilů (Collection de Voitures Anciennes de S.A.S. le Prince de Monaco) motorový člun F1, na němž Guido Cappellini získal svůj už 10. světový titul.

Tento velkorysý dar od pana Philipa Zeptera, prezidenta a zakladatele společnosti Zepter International, je první lodí, která se stane součástí jinak výhradně automobilové sbírky. To je velkou poctou pro všechny zúčastněné. Motorový člun DAC CM 2009, který se zapsal do historie v prosinci roku 2009, kdy s ním Guido Cappellini vyhrál svůj desátý světový titul, bude ve stálé expozici v muzeu připomínat Capelliniho úspěch a jméno společnosti Zepter, které je na jejím trupu.

Zepter princ Albert CappelliniVýstavní síň Artzept

Stálé výstavní prostory pro oceněné exponáty designérské soutěže Artzept v italském Miláně

Poté, co expozice oceněných soutěžních exponátů Artzept absolvuje svou tradiční pouť po výstavních prostorách společnosti Zepter po celém světě, bude trvale ke zhlédnutí v Miláně, průmyslovém srdci společnosti Zepter. Artzept, mezinárodní designérská soutěž, získala trvalé výstavní prostory v městě, které je kolébkou globální společnosti, jež ovlivňuje životy milionů lidí ve 60 zemích světa na 5 kontinentech.

10. června 2010 se vstupní hala do budovy Menfi Industria, jež je součástí skupiny Zepter, stala obzvláště výjimečným místem. Byly zde totiž vystaveny umělecké předměty z rozsáhlé soukromé sbírky paní Madleny Zepter. Slavnostního zahájení se zúčastnil jak prezident společnosti Philip Zepter, tak jeho manželka Madlena, která pronesla i zahajovací řeč, v níž mimo jiné řekla: „Lidská kreativita je nejvyšší formou investice. Jedna věc je věřit, že design je dobrý a užitečný. Něco ale úplně odlišného je investovat do něj jen kvůli čistému potěšení z objevování nových talentů a sledování jejich uměleckého rozvoje."
 

Výstavní síň Artzept 


Zepter Lifestyle Milano

Zepter otevřel nový obchod v Miláně

V samém centru Milána, nedaleko slavného Dómu, se nachází Triangolo d’Oro, živoucí srdce milánských módních obchodů. Právě zde se nacházejí výstavní prostory a galerie většiny významných světových designérů.

Právě zde, v nejexkluzivnější nákupní zóně světa, byl 9. června za krásného letního večera slavnostně otevřen nový obchod společnosti Zepter International, který nese jméno Zepter Lifestyle Milano a září v San Pietro all’Orto 10 jako nejdražší klenot v spletité koruně nejluxusnějších ulic města.

S téměř 500 obchody na nejluxusnějších třídách předních světových měst může nyní Zepter řadit Milán mezi města, kde se nachází jedna z nejluxusnějších výstavních a prodejních ploch společnosti.

Zepter Lifestyle Milano


TISKOVÉ ZPRÁVY

Seznam českých tiskových zpráv najdete níže. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte, prosím, naši pobočku:

 
Vyberte Zepter zemi

TISKOVÉ ZPRÁVY - Zepter Česká republika


V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na press@zepter.cz.

 Přehled tiskových zpráv 2019

 Přehled tiskových zpráv 2018


Přehled tiskových zpráv 2017

Přehled tiskových zpráv 2016

Přehled tiskových zpráv 2015

Přehled tiskových zpráv 2014

Přehled tiskových zpráv 2012

Přehled tiskových zpráv 2011

Přehled tiskových zpráv 2010SPONZORSKÉ AKTIVITY SPOLEČNOSTI ZEPTER

Artzept


ARTZEPT 2020
NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE
Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE

Žiri je izabrao dobitnike 17. međunarodne nagrade za dizajn
Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE
Sa zadovoljstvom čestitamo kreativnim umjetnicima koji su poslali svoje radove:


1. místo (10 000 €uro)
Vesna Stojaković i Dejan Mitov, Srbsko

2 místo (výroby Zepter v hodnotě 4 000 €uro)
Ekaterina Vagurina, Rusko

3. místo (výrobky Zepter v hodnotě  3 000 €uro) 
Breda Bizjak Slovinsko


SPECIJALNA PRIZNANJA dodjeljena su:
Evgenia Kalashnikova, Bělorusko
Erdal Ateş, Turecko
Manuel Olivares, Itálie
Shahed Mohammadzadeh Yengiabad, Írán
Maurizio Lirussi, Itálie
Andjela Purić, Srbsko
Ivanina Markova, Bulharsko
Matteo Cecchinato, Itálie
Milan Simić, Serbia
Eva Kania (Brzoňová), Česká Republika
Mehdi Mohajerani, Írán
Gaby El Ashkar, Libanon
Gordana Kaljalović Odanović, Srbsko
Federico Iocco, Argentina

Otkrijte pobjednike Artzepta 2020 na:

Artzept!

 

Příběh společnosti Zepter je příběhem síly, velikosti, vášně a víry. 

Společnost Zepter International řadu let působí jako hlavní sponzor stovek mezinárodních sportovních akcí, například mistrovství světa F1 (Monako, Kanada a Brazílie), mistrovství světa motorových člunů F1 Powerboat, mistrovství světa a mistrovství Evropy v basketbalu – FIBA, mistrovství světa v ledním hokeji (oficiální sponzor a sponzor národních týmů) a mistrovství Evropy v házené. Podporujeme též řadu dalších sportů: od setkání atletů Zepter Herculis IAAF Golden League v Monte Carlu po velké tenisové turnaje v Monte Carlu, na Mallorce, ve Stuttgartu a v Hannoveru, a to vždy se stejným ideálem: USILUJEME O DELŠÍ, ZDRAVĚJŠÍ A SPOKOJENĚJŠÍ ŽIVOT. 
 

MISTROVSTVÍ SVĚTA F1

Zepter závodní tým a hlavní sponzor
1997–1998 tým Arrows
1999 – tým Jordan
2001 – Grand Prix, Brazílie, hlavní sponzor
1997,1999 až 2002 – Velká cena Kanady, hlavní sponzor
2000 až 2011 – Velká cena Monaka, hlavní sponzor

MISTROVSTVÍ SVĚTA F1 MOTOROVÝCH ČLUNŮ 

Oficiální sponzor Zepter závodního týmu
2000–2001
Sponzor Zepter Racing Teamu
2002 až 2010

MISTROVSTVÍ SVĚTA F3000 

Oficiální sponzor
1998 až 1999 – tým Fortec 

F3000 ITALSKÝ ŠAMPIONÁT 

Oficiální sponzor
2000 – tým Benetton Durango 

F3000 BRITSKÝ ŠAMPIONÁT 

Oficiální sponzor
2000 – juniorský tým Benetton 

ŠAMPIONÁT PORSCHE SUPER CUP 

Zepter Racing Team – sponzor týmu
1995 až 1998 

VAUXHALL JUNIOR FORMULE 

Oficiální sponzor
1999 – Lewis Team 

ZEPTER HERCULIS IAAF

ATLETICKÝ MÍTINK ZLATÉ LIGY
Sponzor závodu
1997 až 2000 – Monte Carlo 

ZEPTER IAF MASTERCLASS

Sponzor závodu
1998 – Monte Carlo 

ATLETICKÉ ZÁVODY V HALE 

Oficiální sponzor
1998 – Tampere 

ATLETICKÝ ZÁVOD HVĚZD

Oficiální sponzor
1998 až 2000 – Rieti 

MISTROVSTVÍ SVĚTA V LEDNÍM HOKEJI 

Oficiální sponzor
1998
Švýcarsko
1999
Norsko
2000
Rusko
2001
Německo
2002
Švédsko
2003
Finsko
2004
Česká republika
2005
Rakousko
2006
Lotyšsko
2007
Rusko
2008
Kanada
2010
Německo
2011 – Slovensko
2012 – Finsko / Švédsko
2013 – Švédsko / Finsko
2014 – Bělorusko
2015 – Česká republika

Kvalifikační zápasy:
2003
– Chorvatsko, Maďarsko

Oficiální sponzor národního týmu:
2001
2002 Ruska a Ukrajiny
2003 až 2005
Ruska, Ukrajiny and Lotyšska
2004
Ruska, Ukrajiny, Lotyšska, Kazachstánu a Kanady
2005
Ruska, Ukrajiny, Kazachstánu, Kanady a Běloruska
2006
Kazachstánu, Ukrajiny, Kanady, Itálie a Běloruska
2007
Běloruska, Ukrajiny, Kanady and Itálie
2008
Canada, Belarus, France and Italy
2009
Kanady, Běloruska, Francie a USA
2010
Kanady, Běloruska, Itálie, Kazachstánu

MISTROVSTVÍ SVĚTA V BASKETBALU

Sponzor
1997 – Barcelona
1998 – Atény, MS mužů
1998 – Berlín, MS žen
2002 – Indianapolis, USA, MS mužů
2002 – Čína, MS žen 

MISTROVSTVÍ EVROPY V BASKETBALU 

Oficiální sponzor
2001 – Turecko, ME mužů
2002 – Evropská liga žen, Francie
2002 – Saporta Cup, Francie

ITALSKÝ NÁRODNÍ BASKETBALOVÝ TÝM 

2001 až 2002 – hlavní sponzor 

FIBA

Oficiální sponzor v letech 2003–2011
- MS 2010 Turecko, Česká republika
- MS juniorů, ženy:
2003 Chorvatsko; 2005; 2006–2009 Brazílie;
2009 Thajsko; 2010; 2011 Chile
- MS juniorů, muži:
2003 Malajsie 2005; 2006 Japonsko;
2007 Nový Zéland, Mexiko; 2010; 2011 Lotyšsko
- 2003 ME mužů,
Švédsko; 2005; 2008 Řecko; 2009 Polsko; 2011 Litva
- ME žen:
2003 Řecko; 2005; 2008 Španělsko; 2009 Lotyšsko; 2011 Polsko
- Panamerické hry (kvalifikační zápasy): 2003; 2005; 2009; 2011
- Mistrovství Afriky mužů:
2003 Egypt; 2005 Jižní Afrika; 2009 Libye
- Mistrovství Afriky žen, 2003
Mozambik; 2005 Maroko; 2009
- 2004 olympijské hry,
Atény FIBA Club; 2010 Singapur
- FIBA Diamond Ball, 6 top týmů z
každého kontinentu: 2004 Bělehrad
- 2008 Čína
- 2011 Japonsko

MONTE CARLO TENNIS OPEN 

Sponzor turnaje
1997 až 1999 – Monte Carlo 

TENNIS EUROCARD OPEN

Oficiálni sponzor
1998-1999 Stuttgart 

ATP SVĚTOVÝ POHÁR DRUŽSTEV 

MISTROVSTVÍ
Oficiálni sponzor
1998 – Hanover 

TENISOVÝ TURNAJ

Oficiálni sponzor
1999 – Kitzbühel; Bukurešť 

MALLORCA TENNIS OPEN 

Oficiálni sponzor
1999 až 2001 

TURNAJ MISTRŮ (MASTERS TENNIS)

Oficiálni sponzor
2001 – Stuttgart 

ATP TOUR MERCEDES SUPER 9 TENNIS TOURNAMENT 

TOURNAMENT
Oficiálni sponzor
1998 – Stuttgart

ZEPTER PRO-AM GOLF TOURNAMENT

Oficiálni sponzor
1999 – Monte Carlo

PLÁŽOVÝ FOTBAL

Oficiálni sponzor
1999 – Monte Carlo

MONACO YACHT SHOW 

Oficiálni sponzor
1999 až 2000 – Monte Carlo 

FITNESS FESTIVAL

Oficiálni sponzor
1998 – Italy 

SKOK O TYČI (ZEPTER POLE VAULT STARS) 

1998 až 2009 – sponzor titulu 

HÁZENÁ (EURO HANDBALL) 

2004 – Slovinsko

FOTBAL

2009 až 2010 – sponzor kvalifikačních zápasů na ME 

Zepter sponzorem tenisu Zepter sponzorem ledního hokeje Zepter sponzorem automobilových závodů
Zepter sponzorem basketbalu Zepter sponzorem závodů F1 Zepter sponzorem Yacht Show
Zepter sponzorem závodů F1 motorových člunů, Guido Cappellini Zepter F1 sponzor motorových člunů Zepter sponzor závodů F1

ARTZEPT


Artzept
17. ročník mezinárodní designérské soutěže pro mladé designéry z celého světa
 
ARTZEPT 2020

17. ročník
mezinárodní designérské soutěže
pro mladé designéry
z celého světa. 
 

Tématem letošního ročníku soutěže jsou nástěnné umělecké instalace.


Nástěnné umělecké instalace pro koncepční řešení nástěnné dekorace na omítnuté venkovní fasádě zařízení, o rozměrech 629 cm na výšku x 697 cm na šířku, jako součást muzejního komplexu nadace Zepter Foundation. Úkolem účastníků soutěže je navrhnout technicky proveditelné vizuální řešení, pro které lze využít široké spektrum moderních a trvanlivých materiálů odolných proti povětrnostním podmínkám. Přihlašované dílo musí být originálním, jedinečným výtvorem, jehož linie, povrch, objem a proporce budou odrážet vizi designéra. Věříme ve vašeho tvůrčího ducha a vaši vizi, díky nimž vdechnete budově muzea nový život. Nejúspěšnější práce na toto téma vybere odborná porota jmenovaná společností Zepter International.

Přihlášky je třeba zaslat nejpozději do 31. října  2020 pouze v elektronické podobě, a to na následující e-mailové adresy:  gordana.biba.markovic@gmail.com a pressoffice@zepteritaly.com prostřednictvím https://wetransfer.com Práce zaslané po stanoveném datu nebudou do soutěže zahrnuty.

Fasáda muzea nadace Zepter Foundation


Filantropka Madlena Zepter tuto soutěž založila v roce 2004 a od té doby se soutěž Artzept rozrostla a dnes je považována za jednu z nejuznávanějších deignérských soutěží na světě. Každý rok paní Zepterová definuje soutěžní téma a porota složená z renomovaných umělců a kritiků hodnotí práce účastníků. Vítězové budou vybráni odbornou porotou složenou z nejvýznamnějších světových umělců: historička umění a kritička Gordana Biba Markovic a průmyslová designérka Prof. Kosta Krsmanovic. Předsedkyní poroty je Carla Tolomeo, Andras Rez, Pino Spagnolo a Mario Arlati.

Soutěž je určena pro mladé vycházející talenty z celého světa a jejím cílem je povzbudit kreativitu, podnítit nové nápady a podpořit mimořádně talentované designéry. Charakter soutěže je zároveň plně v souladu s misí společnosti Zepter, jež se prostřednictvím produktů, které prodává, snaží zlepšovat kvalitu života lidí z celého světa. Vítězné umělecké dílo získá letos cenu 10 000 EUR, druhé místo bude oceněno výrobky Zepter v hodnotě 4 000 EUR a cenou za třetí místo budou výrobky Zepter v hodnotě 3 000 EUR.

Bližší informace najdete na www.artzept.com


VÍTĚZOVÉ SOUTĚŽE ARTZEPT 2020. Porota vybrala vítěze 17. ročníku mezinárodní soutěže Artzept
Tématem soutěže ARTZEPT 2020 byly NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE
Blahopřejeme následujícím vítězům:
Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE


1. místo (10 000 €uro) 

Vesna Stojaković i Dejan Mitov,
Srbsko

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, 1st prize - Vesna Stojaković i Dejan Mitov, Srbsko    

2 místo (výroby Zepter v hodnotě 4 000 €uro)
 

Ekaterina Vagurina
Rusko

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, 2nd prize - Ekaterina Vagurina, Rusko    

3. místo (výrobky Zepter v hodnotě  3 000 €uro)

 

Breda Bizjak
Slovinsko

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, 3rd prize - Breda Bizjak Slovinsko   

Specijalna priznanja

Evgenia Kalashnikova,
Bělorusko

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Evgenia Kalashnikova, Bělorusko

Specijalna priznanja

Erdal Ateş,
Turecko

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Erdal Ateş, Turecko

Specijalna priznanja

Manuel Olivares,
Itálie

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Manuel Olivares, Itálie

Specijalna priznanja

Shahed Mohammadzadeh Yengiabad,
Írán

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Shahed Mohammadzadeh Yengiabad, Írán

Specijalna priznanja

Maurizio Lirussi,
Itálie

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Maurizio Lirussi, Itálie

Specijalna priznanja

Andjela Purić,
Srbsko

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Andjela Purić, Srbsko

Specijalna priznanja

Ivanina Markova,
Bulharsko

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Ivanina Markova, Bulharsko

Specijalna priznanja

Matteo Cecchinato,
Itálie

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Matteo Cecchinato, Itálie

Specijalna priznanja

Milan Simić,
Srbsko

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Milan Simić, Srbsko

Specijalna priznanja

Eva Kania (Brzoňová),
Česká Republika

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Eva Kania (Brzoňová), Česká Republika

Specijalna priznanja

Mehdi Mohajerani,
Írán

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Mehdi Mohajerani, Írán

Specijalna priznanja

Gaby El Ashkar,
Libanon

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Gaby El Ashkar, Libanon

Specijalna priznanja

Gordana Kaljalović Odanović,
Srbsko

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Gordana Kaljalović Odanović, Srbsko

Specijalna priznanja

Federico Iocco,
Argentina

Artzept 2020 - NÁSTĚNNÉ UMĚLECKÉ INSTALACE, SPECIJALNA PRIZNANJA - Federico Iocco, Argentina