marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
 
Nacházíte se v: DOMŮ /

INTERCOSMETICANEUCHÂTEL S.A., SWITZERLAND

Intercosmetica Logo 
 
VYRÁBÍ MODERNÍ, KLINICKY TESTOVANÉ KOSMETICKÉ PŘÍPRAVKY, KTERÉ JSOU ZÁRUKOU STANDARDŮ DOKONALÉ ŠVÝCARSKÉ KVALITY

Společnost Intercosmetica Neuchâtel S.A., Švýcarsko, byla založena v roce 1956 německým koncernem Wella. Skupina Zepter získala Intercosmeticu v roce 1996 a na základě této akvizice byl vytvořen program Zepter Cosmetics & Luxury.

Laboratoře Intercosmetica mají vlastní divizi výzkumu a vývoje i oddělení testování účinků přípravků na pokožku a díky tomu průběžně zkoumají a testují čisté a účinné receptury nové generace kosmetiky. Intercosmetica má zavedeny systémy řízení kvality té nejvyšší úrovně (je certifikována
podle normy ISO 9001:2015) a může tak zaručit dokonalou kontrolu svých kosmetických přípravků. Počínaje vývojem chytrých receptur až po výrobu konečného produktu tak Intercosmetica v plném rozsahu podporuje záměry svých zákazníků.

Díky spojení inovativních technologií s přírodními a organickými účinnými přísadami dosáhl program Zepter Cosmetics v oboru fytokosmetiky vynikajících výsledků a jeho řada kosmetických přípravků představuje dokonalé řešení pro posílení a ochranu vašeho zdraví a vaší krásy.
Švýcarská laboratoř ZEPTER vám přináší přírodní kosmetické přípravky BEZ OBSAHU PARABENŮ, vyráběné za použití nejnovějších technologií, pro dosažení rychlých a intenzivních výsledků v kosmetické péči zaměřené proti stárnutí pokožky. Receptury těchto přípravků jsou navíc mimořádně šetrné a jsou vhodné i pro ty nejcitlivější typy pleti.
 
  • VÝZKUMNÉ A VÝVOJOVÉ LABORATOŘE VYVÍJEJÍ INOVATIVNÍ RECEPTURY
  • SKIN TEST INSTITUTE (INSTITUT PRO TESTOVÁNÍ ÚČINKŮ NA POKOŽKU) TESTUJE ÚČINNOST PŘÍPRAVKŮ NA ZÁKLADĚ HODNOCENÍ ZALOŽENÝCH NA BIOINŽENÝRSKÝCH POSTUPECH, SPOTŘEBITELSKÝCH TESTECH A KOŽNÍCH NÁPLASŤOVÝCH TESTŮ
 
 
 

INTERCOSMETICANEUCHÂTEL S.A., SWITZERLAND